Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ankieta-Niestabilność rynku zbóż w Polsce w kontekście wojny na Ukrainie

Unia Europejska ankieta ukrawina ceny zbóż dotacje polscy rolnicy zboza

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 wr19

wr19

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 maj 2024 - 17:08

Dzień dobry.

Jestem studentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Piszę właśnie pracę licencjacką na temat ,, Niestabilność rynku zbóż w Polsce w kontekście wojny na Ukrainie,,. W swojej pracy opisuje aktualną sytuację polskiego rolnictwa na tle zielonego ładu, wojny na Ukrainie itp. W swojej pracy chciałabym uwzględnić spostrzeżenia i opinie rolników, zajmujących się uprawą zbóż. Jeśli ktoś z Państwa miałby chwilę i chciałby mi pomóc, załączam ankietę. Ankieta jest oczywiście anonimowa. Z góry dziękuję za poświęcony czas i pomoc.

 

https://docs.google..../edit#responses


  • 0

#2 owca

owca

    Użytkownik

  • Użytkownik.
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 11 maj 2024 - 20:15

No to sobie koleżanko wybrać temat na czasie. Przejrzałem pobieżnie ankietę i muszę przyznać pytania są dość tendencyjne. Np. W ostatnich latach (2022-2024) zauważyłam/zauważyłem zmiany w cenach zbóż. - przecież zawsze są jakieś zmiany :-) i te ceny zawsze wpływają no moje gospodarstwo. Niezależnie od tego jaka jest sytuacja  na runku i na świecie :-|

 

Oczywiście wypełniłem ankietę i mam nadzieję, że koleżanka swoją pracą licencjacką da do myślenia tym gamoniom z Brukseli, że  rolnictwo to nie piaskownica dla dzieci tylko miejsce pracy i źródło utrzymania tysięcy ludzi w Polsce i Europie. 


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Unia Europejska, ankieta, ukrawina, ceny zbóż, dotacje, polscy rolnicy, zboza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych