Skocz do zawartości


Zdjęcie

Manitou mlt 629 Turbo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Bogdan Kołodziejczyk

Bogdan Kołodziejczyk

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 08 grudzień 2021 - 20:43

Witam, 

 

mam problem z kontrolką w ładowarce manitou, nie wiem co ona oznacza. Zapaliła się podczas jazdy i również po chwili w czasie jazdy zgasła. W załączniku znajduję się jej zdjęcie.

Proszę o podpowiedź co ona może oznaczać.

Dziękuję za pomoc.

 

 

Zdjęcie: Załączony plik  23.jpg   62,43 KB   2 Ilość pobrań


  • 0

#2 www.parts-center.pl

www.parts-center.pl

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 listopad 2023 - 20:01

Witam, 

 

mam problem z kontrolką w ładowarce manitou, nie wiem co ona oznacza. Zapaliła się podczas jazdy i również po chwili w czasie jazdy zgasła. W załączniku znajduję się jej zdjęcie.

Proszę o podpowiedź co ona może oznaczać.

Dziękuję za pomoc.

 

 

Zdjęcie: attachicon.gif 23.jpg

 

Witam, 

 

mam problem z kontrolką w ładowarce manitou, nie wiem co ona oznacza. Zapaliła się podczas jazdy i również po chwili w czasie jazdy zgasła. W załączniku znajduję się jej zdjęcie.

Proszę o podpowiedź co ona może oznaczać.

Dziękuję za pomoc.

 

 

Zdjęcie: attachicon.gif 23.jpg

 

Cześć 

Jeśli temat jest aktualny podaj lub wyślij na e-mail sklep@parts-center.pl nr seryjny maszyny. Ustalę Ci to dokładnie wg instrukcji obsługi do tej maszyny, którą będę Ci także mógł udostępnić.

 

Przy okazji chciałbym poinformować, że nasza Firma jako autoryzowany dealer Manitou z kilkunastoletnim doświadczeniem posiada wszystkie części do maszyn Manitou. Zarówno oryginały, odpowiedniki jak i wysokiej jakości zamienniki części. Zapraszam do kontaktu z naszymi Doradcami Technicznymi.

 

Zespół

www.parts-center.pl 


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych