Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zetor 7711,7745 - opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 krzychurolnik

krzychurolnik

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 21:51

Witam wszystkich
Chcialbym uslyszec wasze opinie na temat tych ciagnikow. Albo jaki inny ciagnik mozecie polecic o podobnej mocy. Zalezy mi glownie na komforcie i niezawodnosci spalanie jest mniej wazne. Najbardziej zalezy mi na komforcie. Cena do 40000 tys
. Pozdrawiam wszyskich
  • 0

#2 massay1

massay1

    V.I.P

  • Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 22:26

A w jakiej robocie będzie używany? Pytam bo ma wady... uboga hydraulika, mało biegów do pracy z maszynami, załączanie womu nie jest najszczęśliwsze, sam podnośnik trochę lichy i słaby zaczep rolniczy.
  • 0

#3 mateuszzetor

mateuszzetor

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 19:00

na pewno lepszy będzie fendt 307 lub 308 z starszych wersji ale zetor nie jest najgorszy sam posiadam 3 zetory i nie narzekam mam też fendt 310 i jest dużo lepszy od zetora jak i w pracy i spalanie małe
  • 0

#4 krzychurolnik

krzychurolnik

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 19:17

Będzie to główny ciągnik do pomocy będzie miał c360 która jest głównie do lasu więc większość prac nia odpada bo mam w niej inną oś z tyłu . Bedzię on używany do wszystkich prac orka rotacyjna siew itp i w zimie w pługu
  • 0

#5 mateuszzetor

mateuszzetor

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 18:20

do lasu to ja mam zetory a fendt jest do pola i czasami do pomocy w lesie a polecił bym ci fendt będzie lepszy do orki
  • 0

#6 massay1

massay1

    V.I.P

  • Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 22:29

Fendt będzie lepszy do każdej pracy w polu. Zetor ma tylko dwa biegi do pola ciężko dobrać prędkość tak by silnik zawsze pracował w ekonomicznym zakresie prędkości. Do transportu dobry, do odśnieżania pod warunkiem że nie masz maszyny na wałek wom bo przełączanie dźwigni pod nogami jest upierdliwe i więcej niż jeden siłownik dwustronny do obsługi.
Ale ogólnie to dobry ciągnik.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych