Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zetor czy ursus opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#81 Mikruss

Mikruss

    Super Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 972 postów

Napisano 27 czerwiec 2015 - 18:53

ta tylko ze czesci oryginalne teraz tez kosztują krocie do zetora i dostępne są ale w 90% na zamówienie i czasami nawet 2 tygodnie czekania, gdzie ja do swojej Valtry mam w 2 dni części....


  • 0

#82 mariuszowy

mariuszowy

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 14 sierpień 2015 - 08:25

Ja tam nie mialem wiekszych przykrosci z zetorem. Jesli mniej wiecej ogarnaisz ciagniki to jestes tak naprawde sam w stanie zetora naprawic wiec mimo drozszych czesci oszczedzisz na naprawie, a potem na spalaniu wiec i tak wyjdzie korzystniej


  • 0

#83 Halifaxx

Halifaxx

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 09:14

Mam dobre opinie o marce Ursus. Nie wiem jak z Zetorami, ale Ursusy, to mocne i stosunkowo niezawodne maszyny.


  • 0

#84 kunek

kunek

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów

Napisano 30 marzec 2017 - 19:58

Ursus staje się coraz lepszą marką, póki co dużo maszyn idzie na rynek afrykański ale myślę , że za kilka lat będzie jednym z liderów w Europie 


  • 0

#85 sandzia111

sandzia111

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 11:30

W Polsce 70 %  właścicieli traktorów posiada własnie ursusy, solidna Polska firma ;)

Gospodarka w Afryce się rozwija także jest to dobry strzał dla tej firmy ;) 


  • 0

#86 Vademecum

Vademecum

    V.I.P

  • Użytkownik
  • 8625 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 19:42

Gdzie tam do lidera, ursus przegrał bo został rozkradziony. Tego ursusa co był niema i nie będzie.
  • 1

#87 Robert ;-)

Robert ;-)

    Duży Robert;-)

  • Super Moderator
  • 8014 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 19:52

Starego Ursusa nie ma , zgadzam się z wypowiedzą kolegi Vademecum
  • 0
Moja siła robocza c355 i mtz80

#88 kubusjettaII

kubusjettaII

    moderator forum

  • Super Moderator
  • 1627 postów

Napisano 09 kwiecień 2017 - 16:43

Całe życie pracowałem na c360 sporadycznie c330 i marzeniem moim za "gnojka" był 7211. Od kilku lat jestem posiadaczem obydwu czyli c360 i 7211. Powiem szczerze że zetora się nie pozbędę, a chyba dołożę do niego przedni napęd. A co do ursusa to choć sentyment do niego mam (pracował z dziadkiem, tatą i mnie uczył posługiwania się sobą) to raczej nie zagrzeje chyba więcej miejsca u mnie. Choć 8-9 lat temu dostał nowego tura od Meprozeta, teraz nowy silnik i lifting, ale raczej sprzedam lub zamienię na c330 z ładowaczem. Maluch będzie do drobniejszych prac polowych. Ale tak czy inaczej uważam że Polscy rolnicy na "tamtych" maszynach budowali Polską Gospodarkę która bądźmy szczerzy mocno dziś kuleje....


  • 0

...albo mądrze, albo wcale...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych