Forum Rolnicze

Pełna wersja: Kiedy i w jakich odstepach stosowac antywylegacze?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanko zakupiłem antywylegacz stabilan 750 ,chce prysnac pszenice tylko problem ze gdzie niegdzie jest juz piewsze kolanko a gdzie niegdzie jeszcze sie krzewi czy moge ju z prysnac,a puzniej chce uzyc cerone bo tez mam kupiony ,po jakim czasie prysnac po stabilanie bo mam wysoka odmiane pszenicy ozimej i musze skrócic
Witam ja pryskam antywylegaczem jak już ma pierwsze kolanko czyli tak mniej więcej na wys. ok. 20-25cm
Witam
W moim rejonie pryszczemy najpierw zwykłym antywylegaczem płynnym po 1, 5 litra /h jak jeszcze nie ma kolanka nawet drugi zabieg cerone w fazie liscia flagowego
(03-04-2014 20:29:22)michael00ursus napisał(a): [ -> ]Witam ja pryskam antywylegaczem jak już ma pierwsze kolanko czyli tak mniej więcej na wys. ok. 20-25cm

Jakim antywylegaczem pryskasz bo mi chodzi o stabilan pisze że jak strzela w dzbło

(03-04-2014 21:06:09)fabian1014 napisał(a): [ -> ]Witam
W moim rejonie pryszczemy najpierw zwykłym antywylegaczem płynnym po 1, 5 litra /h jak jeszcze nie ma kolanka nawet drugi zabieg cerone w fazie liscia flagowego

Jakim antywylegaczem/
Ja pryskam antywylegaczem płynnym 675SL
Ją tym samym co michael
czy ktoś stosował cerone 480 SL jako podstawowy antywylegacz?? co sądzicie???
Przekierowanie