Skocz do zawartości


Zdjęcie

Władymirec T-25 - na jaki kolor pomalować?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 kunuspatyk

kunuspatyk

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 31 październik 2013 - 20:15

mam do was prośbę na jaki kolor pomalować władymirca t25 czy dacie mi odpowiedzi czekam
  • 0

#2 VoYtek8

VoYtek8

    V.I.P

  • Użytkownik
  • 2648 postów

Napisano 31 październik 2013 - 20:40

Chyba orginalny kolor to jest RAL 2002, więc i Ty pomyśl o takim kolorze. Co do kół to nie wiem jakie kolory były stosowane orginalnie, w Ursusach jest to bodajże odcień Kość Słoniowa i wygląda ładnie i do czerwieni na Władku by pasowała. ;) Tylko nie rób głupot i pomaluj cały ciągnik (z wyjątkiem kół) na jeden kolor tak jak w orginale. Pozdrawiam :)
  • 0

#3 kunuspatyk

kunuspatyk

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 31 październik 2013 - 20:44

no najlepszy czerwony a koła pomaluje na kosć słoniową tak będzie lepiej
  • 0

#4 VoYtek8

VoYtek8

    V.I.P

  • Użytkownik
  • 2648 postów

Napisano 31 październik 2013 - 20:47

No ten RAL 2002 to jest właśnie odcień czerwonego i z tego co wiem to najbardziej przypomina ten co jest naniesiony orginalnie na T-25, jednak jeszcze sobie gdzieś poczytaj na temat najlepszego odcienia do Władka. Pozdrawiam :)
  • 0

#5 kunuspatyk

kunuspatyk

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 31 październik 2013 - 20:51

dzieki tak pomnaluje go
  • 0

#6 Tofik

Tofik

    V.I.P

  • Użytkownik
  • 4132 postów

Napisano 31 październik 2013 - 21:34

Władek jest czerwony lub bordo bo to chyba zależy od rocznika a felgi to białe albo lekko wchodzące w żółty:)
Pozdrawiam

"gril":)z przodu też powinien mieć felg
  • 0

#7 kunuspatyk

kunuspatyk

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 01 listopad 2013 - 12:31

no dzięki kolor czrwony najlepszy a koła kość słoniowa
  • 0

#8 Robert ;-)

Robert ;-)

    Duży Robert;-)

  • Super Moderator
  • 8014 postów

Napisano 01 listopad 2013 - 16:05

Widziałem ruska pomalowanego na niebiesko, wyglądał dziwnie ale kolorek fajny;] i żółtego ten kolor to by mi odpowiadał;] ale nie taki kolor do t25,wszyscy są przyzwyczajeni do czerwonego i taki kolor najbardziej nam odpowiada a każdą wariację uważamy za dziwactwo autora;]
  • 0

#9 VoYtek8

VoYtek8

    V.I.P

  • Użytkownik
  • 2648 postów

Napisano 01 listopad 2013 - 16:49

Wiesz zmienianie koloru ciągnika to trochę głupota bo ciągnik to jednak maszyna która jeździ w krzakach, po lesie, często ma kontakt z gałęziami, jest narażony na wiele uderzeń i po prostu nowo naniesiona farba może odprysnąć i wtedy ciągnik jest łaciaty. Wiem to bo jestem 2 właścicielem swojego Ursusa c330, ciągnik od nowości był żółty, ale poprzedniemu właścicielowi się nie podobał to kupił zieloną farbę i pomalował go, miał tego c330 tylko 5 lat i potem dziadek z ojcem zdecydowali się na kupno okazyjne. Teraz zielona farba pościerała się paru miejscach i blachy w moimi Ursusie są w 80% zielone, a w 20% żółte i muszę go pomalować. Jednak niestety sentyment pozostał i będę go malował na zielono, ale ogólnie to nie jestem zwolennikiem zmieniania kolorów. Pozdrawiam :)
  • 0

#10 Robert ;-)

Robert ;-)

    Duży Robert;-)

  • Super Moderator
  • 8014 postów

Napisano 01 listopad 2013 - 16:59

Ja tez jestem tradycjonalistą wolę kolor fabryczny ale mój kolor ciągnika był żółty a 10 laty temu został przemalowany na ciemną wiśnię i tez jest ładny[masz rację Wojtku oryginalna farba jest najlepsza a stara farba wychodzi na wierzch w ciągu lat] ale kolor maszyny powinni wybrać użytkownicy danej maszyny;]pozdrawiam
  • 0

#11 VoYtek8

VoYtek8

    V.I.P

  • Użytkownik
  • 2648 postów

Napisano 01 listopad 2013 - 17:04

Wiem, niby teraz mam łaciaty kolor i wiem że jakbym pomalował na żółto go, a najpierw zdarłbym tą zieloną farbę to pozbyłbym się tego problemu, jednak zakochałem się w Ursusie z zielonymi blachami i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie żeby moja 30 miała inny kolor. Pozdrawiam :)
  • 0

#12 Robert ;-)

Robert ;-)

    Duży Robert;-)

  • Super Moderator
  • 8014 postów

Napisano 01 listopad 2013 - 17:12

Tak jest każdy się przyzwyczaja do koloru swojej maszyny;]a co do pytania kolegi jaki kolor wybrać to wyboru nie ma żadnego;] tylko czerwień mu zostanie ;]
  • 0

#13 SLOWPOCK

SLOWPOCK

    Super Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów

Napisano 10 listopad 2013 - 15:30

Jeden z rolników w mojej okolicy ma władka w bordowym kolorze a silnik, atrapa i felgi są zrobione takim " brudnym białym" albo jasnym szarym jak kto woli i też wygląda ładnie :) Pozdrawiam :)
  • 0

#14 kunuspatyk

kunuspatyk

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 10:54

dziekuje ale lepiej czerwony
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych