Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piłka Nożna.....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#1 edek

edek

    Super Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów

Napisano 26 październik 2012 - 18:58

Boniek prezesem PZPN-u !!! :) Co Wy na to?
Interesuję się ktoś piłką... ?
  • 0

#2 Zetor-maniak

Zetor-maniak

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 październik 2012 - 17:59

Nic się nie zmieni wszystko będzie po staremu. Tego bałaganu nikt nie posprząta w ciągu 1 kadencji. Najlepsze jest i tak od tego jak nasza reoerezentacja będzie grała :)
  • 0

#3 jacob

jacob

    Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 289 postów

Napisano 29 październik 2012 - 09:51

To wiadomo, że nie zmieni wszystkiego w ciągu tygodnia. Ale mam nadzieje, że trochę porządku będzie. Ważne, że Boniek już wywalił z zarządu starych dziadków typu Kręcina, który oficjalnie łapówy przyjmował a mimo tego był nietykalny.

W ciągu całej 4-letniej kadencji liczę, że będzie lepiej. Jest co poprawiać. Boniek jest rozpoznawalny na całym świecie i szanowany, myślę, że to pomoże.

Pytanie tylko co kibice będą śpiewać na stadionach jak się poprawi wizerunek PZPN - bo wiadomo ulubiona przyśpiewka to PZPN, PZPN j...., j.... PZPN :D
  • 0

#4 edek

edek

    Super Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów

Napisano 30 październik 2012 - 23:02

Teraz będą śpiewać: PZPN, PZPN, kocham, kocham, PZPN !!! :)
  • 0

#5 Adams

Adams

    Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 431 postów

Napisano 16 grudzień 2012 - 18:37

No to zależy ale wychodzi na to że będzie lepiej :)

  • 0

#6 jacob

jacob

    Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 289 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 08:48

No ja myślę, że mamy najlepszy skład i pokolenie piłkarzy od jakichś 15 lat. Wczoraj czytałem takiego Milika z Górnika kupili do Bayeru Leverkusen za 2,5 mln Euro a chłopak ma dopiero 18 lat bodajże ! Jeszcze brakuje nam wartościowych piłkarzy na kilku pozycjach - środek pomocy, obrony i lewa obrona...zobaczymy jak to będzie ;)
  • 0

#7 edek

edek

    Super Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 21:07

Przecież Milik będzie tam tylko grzał ławę...
  • 0

#8 jacob

jacob

    Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 289 postów

Napisano 18 grudzień 2012 - 08:15

Przecież Milik będzie tam tylko grzał ławę...


To wiem i on też o tym wie. Sam prezes go wybrał i powiedział wprost, że na razie będzie zmiennikiem dla Kiesslinga i Schurrle. Od czegoś trzeba zacząć, jak będzie porządnie trenował to też dostanie swoją szansę. Schurrle ma odejść zimą do Arsenalu, zobaczymy jak się kariera Milika rozwinie ;)
  • 0

#9 Adams

Adams

    Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 431 postów

Napisano 18 grudzień 2012 - 19:04

Podobnie jak z Lewandowskim. Chodzą ploty że przejdzie do Manchesteru United, Manchesteru City lub do Juventusu. Ale w Angli będzie siedział na ławce może będzie grał w Juventusie ale.... A i w Boruussi nie jest on królem bo Rois lepszy.

  • 0

#10 jacob

jacob

    Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 289 postów

Napisano 19 grudzień 2012 - 08:16

No królem nie jest, Reus i Goetze się bardziej wyróżniają ale i tak ma bardzo wysoką pozycję. Jeżeli ma gdzieś iść to chciałbym żeby trafił do Chelsea lub Arsenalu - tam mniejsza konkurencja w ataku niż w obu Manchesterach. Liga włoska nie jest dla mnie tak prestiżowa jak angielska.
  • 0

#11 edek

edek

    Super Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów

Napisano 23 grudzień 2012 - 13:12

Nom Arsenal to mógłby być dobry kierunek, ale tak szczerze mówiąc to powinien zostać w Boruussi, niestety fałszywe media narobiły szumu ile to on jest wart, ile będzie kosztował i gdzie przejdzie, po co takie gdybanie ??? W wyniku tego zawirowania władze Boruussi się na niego "obraziły" i teraz nawet chcą go się "pozbyć".

Boruusia i liga niemiecka to jest obecnie najlepszy 'teren' do rozwoju Lewego, jeśli już by miał się gdzieś przenieść to tylko do innego niemieckiego klubu:)
  • 0

#12 Adams

Adams

    Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 431 postów

Napisano 31 grudzień 2012 - 09:26

Wczoraj się dowiedziałem że Manchester United nigdy nie miał zamiaru kupować Lewandowskiego (nie dziwie się :P). Jak przejdzie do Arsenalu to będzie to samo co w Borussi (będzie w składzie ale nie będzie najlepszy). W Chelsea w tym momencie na ataku jest miejsce (kompletny brak formy Torresa) ale mają zamiar kupić Falcao a wtedy koniec z Lewandowskim. Bo taki dobry klub jak Chelsea (moim zdaniem najlepszy na świecie tylko że ma kłopoty) nie będzie cieszył się takim półnapastnikiem jakim jest Lewy.
  • 0

#13 Adams

Adams

    Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 431 postów

Napisano 31 grudzień 2012 - 09:30

teraz jest dobry czas
  • 0

#14 łan_zboża

łan_zboża

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 23 maj 2013 - 08:49

Witam
Oczywiście, że się interesuję i już odliczam dni do finału Ligi Mistrzów. ;)

Co do Bońka to już wiele dobrego zrobił. A teraz jeszcze załatwił nam finał Ligi Europejskiej 2015 w Warszawie. Nic tylko się cieszyć.

Pozdrawiam
  • 0

#15 edek

edek

    Super Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów

Napisano 26 maj 2013 - 09:59

... i już po finale LM... wygrał Bayern, był drużyną lepszą i bardziej dojrzalszą i to dało im zwycięstwo. Gratulacje.
  • 0

#16 pawelxy1

pawelxy1

    V.I.P

  • Użytkownik
  • 1125 postów

Napisano 26 maj 2013 - 11:12

Wg mnie Bayern nie powinien wygrać. Nie lubię kilku z ich drużyny.
Borussia bardziej zagrażała przeciwnej drużynie ale cóż ktoś musiał przegrać.
  • 0

#17 kubusjettaII

kubusjettaII

    moderator forum

  • Super Moderator
  • 1627 postów

Napisano 26 maj 2013 - 13:04

Szkoda chłopaków mogli miec puchar
  • 0

#18 pablos

pablos

    Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 476 postów

Napisano 26 maj 2013 - 14:07

nie cierpię piłki nożnej przereklamowany sport !
  • 0

#19 Adams

Adams

    Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 431 postów

Napisano 26 maj 2013 - 17:47

Moim zdaniem Bayern zdecydowanie bardziej zasłużył na puchar! Borussia w szczęśliwych okolicznościach awansowała do finału a Bayern zmiażdżył Barcelone. W finale też byli lepsi :P
  • 0

#20 kubusjettaII

kubusjettaII

    moderator forum

  • Super Moderator
  • 1627 postów

Napisano 26 maj 2013 - 21:20

jeśli mam wybierać między piłką a F1, wybieram piłkę i z racji tego że nasi byli tam a nie gdzie indziej pozostaje niesmak i szkoda...
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych