Skocz do zawartości


Zdjęcie

od kiedy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 simson54

simson54

    Super Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 18 październik 2013 - 18:12

Od kiedy wypłacane są dopłaty bezpośrednie na nawozy itd
  • 0

#2 Ojciec

Ojciec

    Super Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów

Napisano 18 październik 2013 - 21:26

a czy takowe w ogóle istnieją? jeśli tak to powiedzcie o nich coś więcej to może wreszcie nie będę musiał nic płacić za nawozy itd.
  • 0

#3 forgod

forgod

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 25 październik 2013 - 12:17

nie ma dopłat na nawozy, są dopłaty bezpośrednie bądą wypłacane podobno od poczatku grudnia. pozdrawima
  • 0

#4 anesia

anesia

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisano 25 październik 2013 - 13:08

Simsonowi nie chodzi konkretnie o kase na nawozy,ale dopłaty bezporednie,a przynajmniej w moich stronach tak jest,że jak ktoś dostanie "unijne"to rusza po nawóz i olej napędowy.
  • 0

#5 Ojciec

Ojciec

    Super Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów

Napisano 25 październik 2013 - 18:17

Wiem o co jemu chodziło ale jeżeli nie umiemy nazywać rzeczy po imieniu to po co w ogóle piszemy posty ? Wiele postów które czytałem na forum jest tak niefrasobliwie skonstruowane że nie zasługują na żadną odpowiedź, jedynie uwagę na takie posty powinni zwracać moderatorzy i pomagać mniej doświadczonym forumowiczom w odpowiednim nazywnictwie i poprawnej pisowni postów. Uznałem iż powinienem zamieścić odpowiedź na tym poście zgodną z zadanym pytaniem.
Pozdrawiam.
  • 0

#6 simson54

simson54

    Super Farmer

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 26 październik 2013 - 16:07

dokładnie tak Anesia :) dobra dziękuję za wyjaśnienie :)
  • 0

#7 VoYtek8

VoYtek8

    V.I.P

  • Użytkownik
  • 2648 postów

Napisano 26 październik 2013 - 19:17

Wiem o co jemu chodziło ale jeżeli nie umiemy nazywać rzeczy po imieniu to po co w ogóle piszemy posty ? Wiele postów które czytałem na forum jest tak niefrasobliwie skonstruowane że nie zasługują na żadną odpowiedź, jedynie uwagę na takie posty powinni zwracać moderatorzy i pomagać mniej doświadczonym forumowiczom w odpowiednim nazywnictwie i poprawnej pisowni postów. Uznałem iż powinienem zamieścić odpowiedź na tym poście zgodną z zadanym pytaniem.
Pozdrawiam.


Gdybym ja i inni moderatorzy musielibyśmy edytować każdy post w którym jest błąd ortograficzny, interpunkcyjny czy jakiś w nazewnictwie to miałbym odciski na palcach od pisania i musiałbym spędzać tutaj z 3x więcej czasu niż normalnie. Niestety na forum jest grupa ludzi którzy chyba nie wiedzą o istnieniu znaków interpunkcyjnych, jest tez pewien margines który robi 5 błędów ortograficznych w wyrazie "tak", ludzi którzy nie mają pojęcia o rolnictwie, ale klepią posty z pytaniami na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi też są krocie. Po prostu nie da się usunąć z forum takich rzeczy bo codziennie pojawia się kilkunastu nowych użytkowników, oraz po parę nowych wątków i uświadamianie każdego o tym jak powinno zadawać się pytania żeby miały sens to syzyfowa praca. Z resztą takich rzeczy jak powinno zadać się pytanie uczą w podstawówce. @simson54 napisał że on pieniądze z dopłat bezpośrednich wyda na nawozy i chodziło mu o to kiedy ruszy wypłacanie tych dopłat, inna sprawa że nie użył znaku zapytania, więc to nie jest pytanie. Oczywiście patrząc na to z polonistycznego punktu widzenia to temat założony przez niego jest bez sensu i zasługuje na usunięcie, ale gdybym zaczął usuwać takie wątki to 50% wypowiedzi musiałoby zniknąć z tego forum. Pozdrawiam :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych