Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
od kiedy
Autor Wiadomość
simson54 Offline
Farmer

Liczba postów: 333
od kiedy
Od kiedy wypłacane są dopłaty bezpośrednie na nawozy itd
18-10-2013 18:12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę to polubić Odpowiedz cytując ten post
Ojciec Offline
Super Farmer

Liczba postów: 596
RE: od kiedy
a czy takowe w ogóle istnieją? jeśli tak to powiedzcie o nich coś więcej to może wreszcie nie będę musiał nic płacić za nawozy itd.
18-10-2013 21:26:33
forgod Offline
Nowy

Liczba postów: 14
nie ma dopłat na nawozy, są dopłaty bezpośrednie bądą wypłacane podobno od poczatku grudnia. pozdrawima
25-10-2013 12:17:57
anesia Offline
Bywalec

Liczba postów: 100
Simsonowi nie chodzi konkretnie o kase na nawozy,ale dopłaty bezporednie,a przynajmniej w moich stronach tak jest,że jak ktoś dostanie "unijne"to rusza po nawóz i olej napędowy.
25-10-2013 13:08:24
Ojciec Offline
Super Farmer

Liczba postów: 596
Wiem o co jemu chodziło ale jeżeli nie umiemy nazywać rzeczy po imieniu to po co w ogóle piszemy posty ? Wiele postów które czytałem na forum jest tak niefrasobliwie skonstruowane że nie zasługują na żadną odpowiedź, jedynie uwagę na takie posty powinni zwracać moderatorzy i pomagać mniej doświadczonym forumowiczom w odpowiednim nazywnictwie i poprawnej pisowni postów. Uznałem iż powinienem zamieścić odpowiedź na tym poście zgodną z zadanym pytaniem.
Pozdrawiam.
25-10-2013 18:17:24
simson54 Offline
Farmer

Liczba postów: 333
dokładnie tak Anesia Smile dobra dziękuję za wyjaśnienie Smile
26-10-2013 16:07:00
VoYtek8 Offline
Super Moderator

Liczba postów: 2,326
(25-10-2013 18:17:24)Ojciec napisał(a):  Wiem o co jemu chodziło ale jeżeli nie umiemy nazywać rzeczy po imieniu to po co w ogóle piszemy posty ? Wiele postów które czytałem na forum jest tak niefrasobliwie skonstruowane że nie zasługują na żadną odpowiedź, jedynie uwagę na takie posty powinni zwracać moderatorzy i pomagać mniej doświadczonym forumowiczom w odpowiednim nazywnictwie i poprawnej pisowni postów. Uznałem iż powinienem zamieścić odpowiedź na tym poście zgodną z zadanym pytaniem.
Pozdrawiam.

Gdybym ja i inni moderatorzy musielibyśmy edytować każdy post w którym jest błąd ortograficzny, interpunkcyjny czy jakiś w nazewnictwie to miałbym odciski na palcach od pisania i musiałbym spędzać tutaj z 3x więcej czasu niż normalnie. Niestety na forum jest grupa ludzi którzy chyba nie wiedzą o istnieniu znaków interpunkcyjnych, jest tez pewien margines który robi 5 błędów ortograficznych w wyrazie "tak", ludzi którzy nie mają pojęcia o rolnictwie, ale klepią posty z pytaniami na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi też są krocie. Po prostu nie da się usunąć z forum takich rzeczy bo codziennie pojawia się kilkunastu nowych użytkowników, oraz po parę nowych wątków i uświadamianie każdego o tym jak powinno zadawać się pytania żeby miały sens to syzyfowa praca. Z resztą takich rzeczy jak powinno zadać się pytanie uczą w podstawówce. @simson54 napisał że on pieniądze z dopłat bezpośrednich wyda na nawozy i chodziło mu o to kiedy ruszy wypłacanie tych dopłat, inna sprawa że nie użył znaku zapytania, więc to nie jest pytanie. Oczywiście patrząc na to z polonistycznego punktu widzenia to temat założony przez niego jest bez sensu i zasługuje na usunięcie, ale gdybym zaczął usuwać takie wątki to 50% wypowiedzi musiałoby zniknąć z tego forum. Pozdrawiam Smile
26-10-2013 19:17:33
[-] 1 użytkownik lubi ten post:
Ojciec (10-27-2013)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości